Servis Hakkında

Wosvagen sürgü sistemli camım kapanmıyor, çarpıyor ya da zor kapanıyor. Ne yapmalıyım?
Wosvagen sürgü sistemli camlarınız kapanmıyor çarpıyor zor kapanıyor veya parçası kırılmışsa arayın sonunuzu çözelim. Her türlü aksesuar parça değişimimiz mevcuttur.
Pencerem kırıldı. Ne yapmalıyım?
Pencereniz kırıldı mı sorunu yerinde görüp olabilecek en makul çözümü üretiyoruz
Pencerem tam kapanmıyor, Soğuk ve su giriyor, Ne yapmalıyım ?
Pencereniz tam kapanmıyor mu, soğuk ve su evinize mi giriyor sebebi zamanla yıpranmış pencereleriniz sarkmış ve takozdan düşmüştür yeniden ayarlamak ve çalışmasını sağlamak için lütfen bizi arayınız.
Pvc tamir ve bakımı yapıyormusunuz?
Pvc tamir bakım, dairenizi yenimi aldınız yoksa tadilata mı girdiniz her türlü bakım onarım ve tadilat hizmetimiz mevcuttur.
Kapı kilidim bozuldu. Ne yapmalıyım?
Pimapen kapı kilidi bozuldu ise sorunun daha detaylı anlatmak ve sorununuza çözüm bulmak için lütfen arayınız
Aksesuarlarım bozuldu, Ne yapmalıyım ?
Halk arasındaki adıyla pimapen asıl adı pen & pvc olan plastik pencerelerinizin ham madde olarak çok uzun ömürlü fakat aksesuar olarak 3--5 senede bozuluyor olması doğaldır. Bizler bu aksesuar değişimlerini en iyi şekilde tamirini yaparak sizlere çalışır vaziyette test ederek teslim ediyoruz.
Pencere kenarlarından su ve hava giriyor. Ne yapmalıyım?
Pencere kenarlarından su veya hava geçiriyorsa mastikleriniz çatlaşım veya kopmuştur. Zemine göre yenisi çekilip sizi bu dertten kurtarabiliriz.
Pencerelerimi çift açılıma dönüştürebilir miyim ?
Klasik yöntemlerle yapılış normal yöne açılan pencereleriniz ölçü ve renk farketmeden çift açılıma dönüştürülür.
Çift açılım nedir?
Çift açılım normal yönde açılan pencere kanadınıza ekstra olarak üst taraftanda açılmasına olanak sağlayan mekanizma sistemidir.
Her pencere çift açılıma dönüştürülebilir mi?
Hayır her pencere çift açılıma dönüştürülemez çünkü pvc pencere imal edilirken kanadın kasaya binme payı standartlarına göre yapılmışsa çift açılım sistemi sorunsuz bir şekilde montaj edilir. Eğer ölçülere uygun yapılmadıysa çift açılım çalışmayacaktır takıldığında kanat kasaya sürekli çarpacaktır.
Pencerelerin contaları değiştirilebilir mi?
Pencerelerimizin izalasyonunu sağlayan en temel öğelerdendir aslında çonta eğer kopmuşsa, çekmişse veya kurumuşsa sürekli ısı kaybına yol açar ve ekonomik olarak faturalara fazladan yük bindirir. Contaları değiştirerek ısı kayıpların ortadan kaldırabilirsiniz.
Kapı kolu mekanizma arızası yapılabilir mi ?
Bir mekanda en çok açıp kapadığımız mekanizmadır kapı kolu ve buna bağlı olarakda en erken bozulan aksesuardır. Ne yapmalıyım diye düşünüyorsanız bizi aradığınız takdirde aynı gün gelir, kapınızı çalışır vaziyete getireceğimizi bilmenizi isteriz.Pimapen ürünlerimiz için müşterilerimizden gelen sorulardan bir kaçını sizler için bu sayfada toparladık.