İş Ortaklarımız

Pimapen

PİMAPEN’in yurtdışı pazarlarda sağladığı olumlu imaj ve uluslararası kalite denetimleri yapan seçkin kuruluşlarca belgelenen kalitesi, PİMAPEN’i gerçek anlamda bir dünya markası yapmıştır. Pimapen, yurt dışında 30’dan fazla ülkede 600’ün üzerinde üretici bayisi ile hizmet vermektedir.

Pimaş

Pimaş,1982 yılında ilk PVC Pencere Sistemini Türk insanına tanıttı. PİMAPEN, mükemmel yalıtım özelliği boya ve bakım gerektirmediği için sektörde tutuldu. Türkiye'deki sayısız bayisi dışında 25 ülkede 500'ü aşkın bayisiyle bu günlere geldi.

Markalaşma potansiyeli olan ürün gruplarına sahip firmaların, üretimden pazarlamaya, satıştan sonra servis hizmetlerine kadar bütün süreçleri kapsayacak şekilde yönetsel bilgi birikimi, kurumsallaşma ve gelişimlerini sağlamak suretiyle uluslararası pazarlarda kendi markalarıyla global bir oyuncu olabilmeleri amacıyla TURQUALITY ' in sektörde belgelendirdiği ilk ve tek marka Pimapendir.

Pimaş Siding

PİMAŞ SİDİNG , bir ENKA kuruluşu olan Pimaş tarafından üretilmektedir. PİMAŞ SİDİNG, Pimaş’ın 2004 yılında üretim proğramına aldığı çağdaş dış cephe kaplamasıdır.Pimaş siding profilleri özel katkılı sert PVC ' den üretilmektedir.Türkiye ve Dünyada inşaat sektörünün endüstriyel anlamda örgütlenmesinin  temelinde , büyük çapta üretim, uluslararası standartlarda kalite ve mühendislik hizmetleri sektöre sunduğu çağdaş inşaat malzemeleri ile Enka gelir. 

Şişecam

Şişecam Grubu’nun düzcam alanındaki faaliyetlerini yürüten Trakya Cam, Türkiye düzcam pazarının lider ve bölgemiz düzcam pazarının öncü kuruluşudur.
Trakya Cam, en son teknolojilerle üretim gerçekleştirmekte olup,
•    temel camlar (düzcam, buzlu cam, ayna, lamine cam, kaplamalı cam, mimari projelere yönelik camlar),
•    otomotiv camları ve diğer ulaşım araçları camları,
•    enerji camları,
•    beyaz eşya camları
alanlarında faaliyet göstererek inşaat, otomotiv, enerji, beyaz eşya, mobilya ve tarım sektörlerine girdi sağlamaktadır.

Pimaş Camoda

PİMAŞ CAMODA, bir ENKA kuruluşu olan Pimaş tarafından üretilmektedir. Ürettiği her ürünle sektörler yaratan PİMAŞ cam balkon sisteminde de yerini almıştır.Pimaş Camoda camlama sistemleri, kullanıldığı yerleri manzaradan ödün vermeden, hava koşullarının olumsuz etkilerini korur ve estetik bir görünüm kazandırır.

First Glass Cam Balkon

First Glass Cam Balkon Sistemleri
2002 yılında pvc sektöründe hizmet vermeye başlayan firmamız, cam balkon sektöründeki kurumsal firma ihtiyacına paralel olarak cam balkon sektörüne de kendi ürettiği first glass markasıyla girmiştir. İmalat ve montaj aşamalarında Hoşdere Pimapen kalitesinden ödün vermeden bu ürünle de hizmetinizdeyiz. 

Roto Frank

Roto Frank, denince akla dünya çapındaki aksesuar teknolojisinde yenilikçi, bireysel, güvenilir, komple çözümler sunan ve dünyanın en iyi tasarımcılarını ve mühendislerini bünyesinde bulunduran bir ekip tarafından geliştirilen bir sistem geliyor.  Dünya pazarında başarıya ulaşmak için deneyim, güven, merak, başarma isteği, öngörü, dinamizm, yaratıcılık, bilgi ve beceri gibi başka olgulara da gereksinim vardır. Bu terimlerin hepsi, yine bu web sitesinde göreceğiniz şirketin özelliklerini işaret ediyor. 

Aubi Siegenia

SİEGENİA-AUBİ   Almanya’nın Kuzey Ren Vestfalya eyaletinin SİEGEN şehrinde,1914 yılında kurulmuştur. İçinde bulunduğumuz 2014 yılında 100.yaşını doldurma sevincini yaşamaktadır.
Siegenia-Aubi KG üç bin çalışanı ile dünyanın en büyük pencere ve sürme sistemleri aksesuarları üreticisidir.Hala bir KG ,Yani komandit yapılı bir aile şirketi olmasına rağmen,üretiminin %80 lik kısmını Almanya dışına ihraç edebilecek kadar dünyaya açık bir şirkettir.Pencere ve kapı aksesuarlarında dünya devlerinden birisidir.