Bilmek İstedikleriniz

2002 yılında kurulan şirketimiz sektörün en yüksek teknoloji uygulamalarıyla bu günlere gelmiştir. Kurulduğumuz yıldan bugüne kadar edindiğimiz tecrübe ve bilgi birikimimiz, işçilikteki yüksek kalitemiz, sürekli değişim ve gelişim motivasyonumuzla hizmetinizdeyiz. Süresine bakmaksızın servis garantimiz siz değerli müşterilerimizin bizi tercih sebebidir.

Neden HOŞDERE PİMAPEN derseniz;
Eğitimli yetişmiş ve tecrübeli personeliyle kalıcı başarılar elde etmek, hedef oluşturmak, müşteri memnuniyeti üzerine yoğunlaşmak, etkili ve kalıcı hizmet sunmak amaç ve gayesi ile çalışmaktayız.

Neden HOŞDERE PİMAPEN derseniz;
Birinci sınıf olan pimapen malzemesini aynı titizlikle projelendirilip evinizde uygulamasını aynı kalitede yaparız. Kendi montajlarını kendi maaşlı seçkin ekibi ile yapar, proje imalat ve montaj garantisini daima veririz.

Plastik pencerede temsil ettiğimiz marka olan Pimapen ile özdeşleşerek sektörde en başarılı uygulayıcı olarak örnek oluşturmak, Türkiye'de HOŞDERE PİMAPEN isminin kalite anlayışı ile beraber anılmasını sağlamak bize onur ve gurur veriyor.Sizlerle beraber yolumuza devam ediyoruz…